П`ятниця, 04.19.2024, 1:01 PM

Головна » 2017 » Березень » 16 » Бібліотека школи
Бібліотека школи

БІБЛІОТЕКА Тернопільської спеціалізованої школи №17

з поглибленим вивченням іноземних мов ім.В.Вихруща

«Незамінним джерелом знань і невичерпним

джерелом твого духовного багатства є книжка.»

В.Сухомлинський

Фонд шкільної бібліотеки – 32207 примірників;

Художня та галузева література – 17139 примірників;

Підручники – 15068;

Забезпеченість підручниками по класах: 1-4 кл. – 100%; 5-9 кл. – 99%;

10-11 кл. – 98%.

Періодичні видання: журнали – 12 видань;

газети – 6 видань.

Бібліотечні працівники – зав. бібліотекою Худа Іванна Богданівна.

Стаж роботи – 39 років.

В 1974 році середня школа №17 вперше відчинила двері для учнів. У цьому ж році розпочала свою роботу шкільна бібліотека, яка тісно співпрацює  з педагогічним колективом, учнями школи та батьківським комітетом. Ця співпраця сприяє забезпеченню в учнів інформаційних знань, вихованню розвиненої особистості, розвитку творчого мислення, пізнавальних інтересів та здібностей, успішного засвоєння шкільних програм, вихованню загальнолюдських якостей, національної самосвідомості.

Щорічно шкільна бібліотека включається у «Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек», що проводиться з метою виховання в учнів бережливого ставлення до книги, поліпшення роботи щодо збереження підручників, художньої та галузевої літератури. Для поповнення фонду бібліотеки проводимо акцію «Подаруй бібліотеці книгу».

Бібліотека школи бере активну участь у проведенні загальношкільних заходів. Бібліотекар готує книжкові виставки, проводить огляди методичної та навчальної літератури. Вагоме місце займає індивідуальна робота з читачами. Протягом навчального року у школі проходять предметні тижні, до яких активно долучається бібліотекар, добирає матеріал для проведення різноманітних заходів.

Читачами бібліотеки є учні школи, педагогічний колектив, а також батьки. Кожного року в шкільній бібліотеці створюється актив, який забезпечує постійний зв’язок між учнями та шкільною бібліотекою. У його склад входять педагог-організатор, голова учнівського парламенту та учні школи.

Шкільна бібліотека разом з педагогічним колективом працює над проектом «Формування в учнів стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності як важливої складової виховання громадянина-патріота, соціально-активної особистості». В бібліотеці розкрита книжкова виставка до теми проекту «Світ потребує любові», а також створено картотеку «Книга і читання – важливі чинники формування духовності особистості».

Бібліотека розміщена у пристосованому для роботи приміщенні – абонемент та читальний зал на 12 місць, 2 книгосховища, де зберігаються підручники, які використовуються учнями та вчителями школи у навчально-виховному процесі.

Переглядів: 393 | Додав: Lena | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »