Субота, 04.27.2024, 2:58 AM

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Лінійка-реквієм "День пам'яті Небесної Сотні. Герої не вмирають!"
Лінійка-реквієм "День пам'яті Небесної Сотні. Герої не вмирають!"

Сьогодні День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті  Героїв Небесної Сотні. Цей день встановлено указом Президента України  Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності  (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ц ього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інституцькій вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників . Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності. Він змінив державу і людей.

Наша школа разом зі всією Україною вшанувала Героїв Небесної Сотні.  Перед учнями виступив вчитель історії Лесечко Юрій Федорович. Він розповів школярам про трагічні сторінки новітньої історії України. Учні та вчителі вшанували хвилиною мовчання  всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України.

Але герої не вмирають! Вони завше будуть в наших серцях.Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок!

Переглядів: 649 | Додав: Lena | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »