П`ятниця, 03.29.2024, 12:49 PM

Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Про поїздку учнів та вчителів школи у місто Шмалькальден (Німеччина)
Про поїздку учнів та вчителів школи у місто Шмалькальден (Німеччина)

Вже вкотре учням та вчителям спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 17 імені В. Вихруща пощастило побувати у мальовничому містечку Шмалькальден, з візитом у Філіпп – Меланхтон гімназію у період з 5 вересня по 16 вересня 2016 року.

Одразу наступного дня по прибутті у місто, на українців чекав приємний та дуже сердечний візит до бургомістра міста Шмалькальден, який вже не вперше дивує гостинністю та красою рідного міста.

Майже щодня на учнів чекали нові екскурсії, такі як поїздки до історичних міст Ваймар, Ерфурт, Дрезден. Неймовірно цікавою була екскурсія у музей на кроні дерев, де цьогоріч створили також музей « Як «живуть» дерева та рослини під землею». Тепер можна спостерігати за ростом рослин не лише назовні, а й глибоко під землею. Також українці мали змогу відвідати музей мініатюр у місті Рола, де представлені у зменшених копіях всі видатні місця землі Тюрангії. Там же учні відчули справжній адреналін, спустившись з гірки « Родельбан». Деяких гірка захопила настільки, що їм хотілось йти на неї  і по декілька разів.

Новинкою у програмі цьогорічної поїздки, та дуже приємним сюрпризом стала гра у мінігольф а також інтерактивний музей у місті  Брайтунген, де учні мали змогу відчути себе жителями давньої Німеччини. Дівчатам випав шанс дізнатись про технології виготовлення масла та скуштувати його, пригостивши хлопців, які в той час займалися художнім ковальством . Результати свого досвіду у ковальстві юнаки отримали як сувенір на згадку.

Партнерство, яке існує між школою № 17 та  гімназією Філіпп – Меланхтон дозволяє не лише покращити навики спілкування німецькою, а й поринути у ту атмосферу, в якій проживають жителі Німеччини та збагатити уявлення школярів про Європу та зокрема Німеччину.

Заст. директора з іноземних мов ТСШ № 17 ім.В.Вихруща                      О.М. Гудима

Керівник проекту, вчитель німецької мови                                               М.К.Колибаб'юк

Переглядів: 491 | Додав: Lena | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »