П`ятниця, 04.19.2024, 2:26 PM

Головна » 2010 » Жовтень » 3 » Урочисте святкування
Урочисте святкування
  Сьогодні, 28 вересня, в Україні та  світі відзначають День народження нашого вітчизняного педагога-гуманіста, українського просвітителя і добротворця, заслуженого вчителя України, публіциста, дитячого письменника, Людини, чий яскравий талант і сьогодні запалює в серцях велике бажання творити добро. Традиційне щорічне пошанування спадщини       В.О. Сухомлинського через проведення вересневих педагогічних читань, стало добрим заспівом на весь навчальний рік і для вчителів, і для учнів, і для батьків. Бо ідеї великого педагога, його невтомна праця, подвижницьке життя, творча спадщина допомагають об'єднувати школу і родину – вчителів, учнів, батьків, громадськість мікрорайону (а це духовний театр "Воскресіння " при Храмі Матері Божої Неустанної Помочі, дошкільні навчальні заклади № 6 і № 20).    Останнім часом ця щорічна цілеспрямована співпраця переконує нас, що школа визначила свою стратегію, що педколектив обрав добру дорогу, спрямовану не лише на день сьогоднішній,  а й на завтрашній, на майбутнє, і підпорядкував її формуванню духовного світу школярів та життєвої громадянської позиції. Тобто щорічна велика праця стала великою щорічною наукою для учнів, вчителів, для батьків. Сьогодні, у день народження        В.О. Сухомлинського, ми продовжуємо нашу багаторічну працю на новій технологічній основі. Розпочинаємо святкові спілкування у 6-11 класах на тему "Людина починається з любові і добра", "Крокуймо добрими у світ життя". У своїй педагогічній діяльності, у навчально-виховній роботі ми і надалі будемо втілювати у життя школи його ідеї і найголовнішу серед них, найсуттєвішу – любов до дітей.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 673 | Додав: Lena | Рейтинг: 0.0/0