Субота, 04.27.2024, 5:47 AM

Головна » 2018 » Лютий » 16 » Зустріч із працівниками юстиції
Зустріч із працівниками юстиції

За сприяння вчителя історії та права Сич Н.І. 5 грудня 2017 року відбулася зустріч учнів школи з представниками головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Присутні на зустрічі начальник відділу управління персоналом Гніда Ольга Ігорівна і начальник відділу з питань нотаріату Марщівська Наталія Миколаївна ознайомили учнів з новими проектом Мінюсту. З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». За даними Міністерства, понад 70% населення потребує знань про свої права. У зв'язку з цим команда Мін'юсту прийняла рішення розпочати реалізацію національного просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!", завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

Першим етапом проекту стане роз'яснення у трьох блоках: права у сфері правосуддя, захист права власності і протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

У рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення правових знань у рамках проекту сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Тривалість проекту: 3 роки (2017–2019 рр.).

Охоплення проекту: всі міста України, включаючи віддалені селища, у тому числі ті, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Важливий елемент проекту: створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Офіційний веб-сайт проекту: prаvo.minjust.gov.ua

Переглядів: 348 | Додав: Lena | Рейтинг: 0.0/0