Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Грудень » 22
![](/IMG_7150.jpg)
Щорічно у місті Тернополі проходить Всеукраїнська виставка-конкурс "Замість ялинки-зимовий букет".Метою виставки-конкурсу є формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування почуття соціальної відповідальності. Учні нашої школи з великою радістю взяли участь у конкурсі. Були представлені кращі роботи наших школярів.
Переглядів:
478
|
Додав:
Lena
|
Дата:
12.22.2015
|
| |
|
|
| | |